Terasa kupolui

Prekės kodas: trkup

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Planuojate įsigyti kupolą ? Tačiau nesate tam pasiruošę tinkamo pagrindo ? Galime jums pasiūlyti sumontuoti terasą. Terasa yra puikus pasirinkimas medinės konstrukcijos kupolui. Išlaikomas tolygus medienos interjeras, kuris suteikia kupolui jaukią ir malonią atmosferą. Mediniui kupolui stovint ant terasos yra užtikrinamas puikus ventiliavimas, kuris prailgina medinio kupolo gyvavimo laiką, bei sustabdo kupolo kondesavimąsi. Žemiau pateiktos orentacinės kainos nurodytos be 21% PVM. Sumą sudaro medžiagos ir montavimo darbai. 

€1,60000 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Terasa kupolui

Standartinė terasa

 
Statant terasą naudojami metaliniai, cinkuoti sraigtiniai poliai, kuriuos galima žymiai greičiau ir paprasčiau paruošti nei betoninius polius. Esant reikalui jie patogiai ir greitai gali būti pašalinami ir naudojami kitoje vietoje. Nereikalingas itin didelis pagrindo lygumas. Ant sraigtinių polių montuojamas dvigubas, impregnuotas medienos karkasas, taip užtikrinant maksimalų pagrindo tvirtumą. Sukamos impregnuotos terasinės lentos, kurios bus alyvuotos jūsų pasirinkta spalva. Lentų tvirtinimui naudojama paslėptų medsraigčių sistema. Ją naudojant, medsraigčiai sukasi į terasos lentos kampą ir yra nepastebimi iš gerosios terasos pusės. Terasa gaminama kvadrato formos. 
 

Individualūs užsakymai

Galbūt norite naudoti WPC ar kietmedį ? O gal jūsų terasą būtų naudingiau montuoti ant pjedestalų ? Domina apskritimo formos terasa ? Jei turite asmeninių poreikių susisiekite su mumis ir mes aptarsime, ką jums galime pasiūlyti.

 

Kontaktai

Jei kyla klausimų, lauksime jūsų užklausų nurodytais kontaktais

 

 


 

 
Parašyti atsiliepimą