Galerija

Kviečiame susipažinti su dalimi mūsų atliktų darbų. Prie kiekvienos nuotraukos rasite trumpą aprašymą, kuris tikimės padės jums įsivaizduoti jus dominančio kupolo dydi ar suprasti kiek daug skirtingų sričių gali būti pritaikomi kupolai.

Kupolas - kavinė

12m skersmens. Cinkuoto plieno konstrukcijos su dviem įėjimais. Kupolas pažemintas, kad būtų kuo labiau atsparus jūros vėjams.

Kupolas foto studija 

8 metrų skersmens. Medinės konstrukcijos su visiškai skaidriu tentu. Išskirtinai jaukiai įrengtas kupolas.

Kupolas lauko klasė

6 metrų skersmens kupolas. Pagal pageidavimą gamintas visas skaidrus, kad mokiniai galėtų nevaržomai stebėti gamtos reiškinius.

Kupolas pavėsinė

Privatus kupolas, 5,2m skersmens, kuris naudojamas kaip pavėsinė. Išskirtinės kombinuotos grindys, amžinas akmeninis stalas bei bendra spalvų harmonija puikiai dera kartu.

Kupolas pavėsinė

5,2 metro skersmens kupolas kuris naudojamas kaip pavėsinė. Puikiai suderintos spalvos, anracito rėmas, antracito durys ir skaidrus tonuotas tentas. Atrodo moderniai ir šiuolaikiškai.

Kupolas renginiams

14 metrų skersmens kupolas iš nerudijančio plieno konstrukcijos, kuris turi 151 kv.m. grindų ploto. Puikus ir didingas pastatas įvairiausiems dideliems renginiams.

Kupolas renginiams

Taip pastarasis atrodo montavimo metu iš išorės. 

Glamping kupolai

Kupolai skirti prabangiam stovyklavimui. 7m skersmens, medinės konstrukcijos, gamtos apsuptyje puikiai atrodantys kupolai. 

Kupolas sporto salė

6 metrų skersmens, cinkuoto plieno konstrukcijos. Pagal pirminę idėją, kupolas buvo ketinamas naudoti kaip patalpa treniruokliams kaimo turizmo sodyboje. 

Kupolas jogai

Atokioje ir itin ramioje bei gražioje sodyboje sumontuotas 7metrų skersmens kupolas, kuris naudojamas jogos užsiėmimams.

Kupolas pavėsinė

6m skersmens, medinės konstrukcijos kupolas su išskirtinai išplanuotu tentu.Dvi apatinės eilės skaidrios, dvi neskaidrios su skaidriu centru. 

Kupolas renginių salė

Vaizdingoje vietoje, šalia ežero sumontuotas 10 metrų skersmens kupolas skirtas renginiams. Jaukus bet kartu ir didingas statinys išsiskiriantis savo išvaizda.

Kupolas darbuotojų poilsio zona

5,2 metro skersmens kupolas sumontuotas ant stogo. Puiki vieta darbuotojų atsipalaidavimui. 

Kupolas lauko klasė

Cinkuoto plieno konstrukcijos, 6 metrų skersmens kupolas skirtas mažiesiems. 

Kupolas lauko klasė

7 metrų skersmens kupolas, kurio paskirtis lauko klasė. Tai itin populiari kupolo paskirtis.

Kupolas rezidencija

10 metrų skersmens, medinės konstrukcijos kupolas, kurio pirmoji užduotis buvo- kalėdų senelio rezidencija.