Metaliniai kupolai

Prekės kodas: metkup

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Metalinis kupolas

Šis kupolas yra geriausias pasirinkimas žmonėms, kuriems svarbu ilgaamžiškumas, tvirtumas, lengvas montavimas ir mobilumas. Metalo konstrukcija tarnaus daugybę metų. Jai nebaisus prastas pagrindas ar blogos oro sąlygos. Be to, metaliniai kupolai yra lengvai ir greitai surinkami, todėl montavimo darbus nesunkiai atliksite ir patys. Esant poreikiui, metalinį kupolą galima dažnai demontuoti. Kupolas nepraras savo prekinės išvaizdos net ir po daugybės ardymų. Siūlome platų metalinių kupolų pasirinkimą, tad kiekvienas galės rasti sprendimą savo projektui. 
Jei žinote kokio kupolo norite, pateikite užsakymą. Užsakymo pateikimas jūsų neįpareigoja įsigyti kupolo. Užsakymo teikimo metu nereikalingas apmokėjimas, jis atliekamas po aptarimo ir sutarties pasirašymo. Tai tiesiog detali užklausos forma. Po gauto užsakymo susisieksime su jumis ir aptarsime jūsų norus, sutarties bei apmokėjimo detales. 
 
Kainos pasirinkimuose nurodytos be PVM.  Kainos su montavimo darbais.

 

€2,70000 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Garantija: 2 metai
Kilmės šalis: Lietuva

Metaliniai kupolai 

metalinis kupolas

 

 

Metaliniai kupolai skirti žmonėms, kuriems svarbiausias statinio ilgaamžiškumas iš mobilumas.  Metaliniai kupolai nereiklūs pagrindui. Tarnaus daugybę metų, bet kokiomis oro sąlygomis. Šio tipo kupolus lengva sumontuoti ir patiems. Jie gali būti daug kartų statomi ir išardomi ir tai nepakenks jų išvaizdai. Šių statinių panaudojimas ypač platus: pavėsinė, kupolinis šiltnamis, poilsio namelis, lauko klasė, foto studija, švenčių salė, kavinė, parduotuvė, kupolas baseinui, kupolas kubilui, pirtis, persirengimo patalpos, kupolas jogai, biuro patalpos ir daugybei kitų paskirčių.  Kupolai pagaminti iš kokybiškų, cinkuotų plieno vamzdžių. Esant poreikiui galime pagaminti iš nerūdijančio plieno ar nudažyti konstrukciją milteliniu būdu. Visą šią kupolo konstrukciją uždengiame su ilgaamžiu pvc tentu. Kupolus pristatome, sumontuojame ir pritvirtiname prie pagrindo. Esant reikalui galime pasirūpinti ir pagrindo paruošimo darbais. Jūsų pagrindinis darbas- turėti aiškią viziją, o visa kita pasirūpinsime mes. Žemiau pateikiame detalesnę informaciją apie kupolų komplektaciją.

 

Kainos

Aukščiau pateiktuose pasirinkimuose visos kainos nurodytos be PVM. Kupolų kainos nurodytos su montavimo darbais, be pagrindo paruošimo. Pagrindą turite pasiruošti patys arba papildomai užsisakyti pas mus.  Papildomai kainuoja: langai, ventiliacijos, plastikinės durys, šildymas, apšiltinimas, tento spalva jei norėtumėte tonuotos, konstrukcijos dažymas. Jei jums reikalingas komercinis pasiūlymas susisiekite su mumis el. paštu: info@kupoliniainamai.lt ir mes jums jį pateiksime. Arba atlikite užsakymą šiame puslapyje ir mes pagal jūsų nurodytus kriterijus pateiksime pasiūlymą.

 

 Kupolo langai 

 

Kupolo langas

 

 

 Metaliniame kupole montuojame tentinius langus. Jie yra berėmiai, pagaminti iš tento, atidaromi iš lauko pusės, šonuose turi lipdukus, viršuje diržą ir užsegėją. Šių langų pagrindiniai pliusai sandarumas bei apsauga nuo vabzdžių.  Dažnas klientų klausimas- kiek reikia dėti langų. Jei remiantis grožiu, kupole gražiausiai dera 2 arba 4 langai. Jie gražiai išsidėsto per visą kupolą tolygiais tarpais. Jei žvelgiant praktiškai - viskas priklauso nuo to, kam bus skirtas kupolas ir kokiu laikotarpiu naudojamas. Esame statę kupolų be langų, esame statę ir su 9 langais mažo diametro kupole. Standartinis patarimas, jei kupolas bus naudojamas kaip pavėsinė, jis bus 5-7 metrų skersmens ir juo dažniau naudositės šiltuoju metų laiku, tai jums reiktų dėti 4 langus. Jei dažniau kupolas bus naudojamas rudenį ir pavasarį, pakaks ir keletos langų. Jei norite tiksliau pasitarti, susisiekite su mumis.

 

 

Kupolo ventiliacinės angos

 

Kupolo ventiliacinė anga

 

 

    Kupolo ventiliacinės angos montuojamos pačiame kupolo viršuje. Gaminamos iš tento, turi apsaugą nuo vabzdžių. Jos turi keletą paskirčių: tai savaiminis vėdinimas kai kupolas yra nenaudojamas ir visi langai ir durys yra uždaromos. Tai aktualu pavasarį ir rudenį kai vyrauja stiprūs temperatūros perkričiai tarp dienos ir nakties meto, tada šios angos išvėdina kupolą ir pristabdo kondensavimąsi. Vasaros metu jos padeda pasišalinti šiltam orui, nes visu šiluma kaupiasi kupolo viršuje. Standartinis klausimas kiek jų naudoti ? Gražiausiai dera 3 arba 5. Puikiai pasiskirsto viršutiniame penkiakampyje. Iš praktinės pusės, jei kupolo neplanuojate šildyti, tai geriausia būtų dėti visas 5.

 

 

 

Durų tipas

 

Kupolo tentinės, suvyniojamos durys

Metalinis kupolas su plastikinėmis durimis

 
 
 
 Standartinės durys metaliniams kupolams yra gaminamos iš tento. Jos yra suvyniojamos ir viršuje užsegamos diržais. Norint uždaryti, nuleidžiamas tentas, ir abiejose pusėse užtraukiamos užtrauktukais. Sandarios, patogios naudoti ir papildomai nekainuoja. Galime į metalinį kupolą sumontuoti ir plastikines duris. Jos bus kokybiškos, sandarios, reguliuojamos, turi rankenas, užrakinamos raktu. Tačiau jos kainuoja papildomai. Kainos nurodytos aukščiau pasirinkimuose. Jos gali būti pilnai skaidrios, puse skaidraus arba visiškai neskaidrios.
 
 

 Kupolo danga

 

tento spalvų paletė

 

   Kupolai uždengiami tvirta, ilgaamže tentine danga. Tentas atsparus saulės spinduliams, turi UV apsaugą, su laiku nepageltonuoja, nesuaižėja. Tai kokybiškas gaminys skirtas tarnauti lauko sąlygomis. Kupolo dangą galite rinktis iš trijų variantų: skaidrus, tonuotas ir nepermatomas. Skaidrus tentas yra skaidrus it stiklas. Per jį viskas puikiai matosi. Neskaidrus tentas yra nepermatomas, itin tvirtas, turi armavimo sluoksnį, kuris neleidžią tentui išsitampyti ir taip jį dar labiau sutvirtina. Yra galimybė rinktis skirtingas spalvas. Tonuotas tentas taip pat atrodo it stiklas, viskas puikiai per jį matosi. Su tonuotu tentu kupolas atrodo itin solidžiai ir elegantiškai. Perkant kupolą, galite pasirinkti kiek kupolo sudarys skaidri danga, kiek neskaidri, kokia bus neskaidrios dalies spalva. Visi šie pasirinkimai papildomai nekainuoja išskyrus tonuotą dangą. Už ją bus taikomas papildomas mokestis.

Renkantis kupolo tento išdėstymą, svarbu atkreipti dėmesį į vietą, kurioje jis stovės ir naudojimo laiką. Jei bus visiškai skaidrus kupolas, dažniausiai naudosite šiltuoju metų laiku, pasistatysite saulėtoje vietoje, tai vasarą viduje bus itin karšta. Šią problemą išsprendžia vėsinimo sistema, neskaidraus tento naudojimas, arba išrenkama vieta pavėsyje. Jei kupolą naudosite dažniausiai vėsiu metų laiku, tai visiškai skaidrus tentas bus privalumas, viduje bus šilčiau nei lauke.  Platesnę informaciją kaip išsirinkti tento išdėstymą rasite prie straipsnių arba susisiekite su mumis ir įvertinę jūsų poreikius pasiūlysime tinkamiausią variantą.

 

 

Kupolo konstrukcijos spalva

 

Kupolo konstrukcijos spalva

 

 

  Gamyboje naudojami kokybiški Tikkurila impregnantai, kurie saugo medieną nuo skilinėjimo ir sluoksniavimosi. Neleidžia įsiskverbti vandeniui ir drėgmei. Sudaro itin patvarią dangą, nes giliai įsigeria į medieną ir sutvirtina paviršių. Užpildo bei užsandarina mikroskopinius trūkius ir taip pailgina medienos naudojimo trukmę. Didesnis atsparumas įbrėžimams ir dilimui. Dviguba apsauga nuo UV spindulių – sinergiškai veikiantys du UV spindulių filtrai užtikrina ypač didelį atsparumą kenksmingam UV spindulių poveikiui. Nekintanti ir vienoda spalva. Padidinta apsauga nuo kreidėjimo ir skilinėjimo. Išsirinkite sau patraukliausią spalvą ir mėgaukitės grožiu.

 

 

 

Šiltinimas, šildymas, apdaila

 

Apšiltintas kupolasKupolas su tekstilės sluoksniu

 Norėtumėte prailginti kupolo naudojimosi laiką ? Galime pasiūlyti sprendimą ! Kupolo apšiltinimas termoizoliacine medžiaga. Ši termo membrana vasaros metu atspindi saulės šviesą ir neleidžia kupolui prišilti, o vėsiuoju metų laiku padeda ilgiau išlaikyti šilumą viduje. Medžiaga pagaminta iš daugybės aliuminio folijos ir paralono sluoksnių. Medžiaga kokybiška ir ilgaamžė.  Jei nepatinka folijos sienos kupolo interjere, šiltinimo medžiagą galime uždengti tekstilės sluoksniu. Tekstilė siuvama kiekvienam kupolui individualiai. Apdirbami visi mazgai : skaidri vieta, langai, durys. Tekstilės sluoksnis suteikia kupolo interjerui jaukumo. Be to, sumažina akustika kupolo viduje. Taip pat galime sumontuoti šilumos siurblį oras-oras. Su juo galėsite žiemos metu šildyti kupolą, o vasaros metu jį vėsinti. Šiltinimo, šildymo įrangos montavimo ir tekstilės sluoksnio kainas skaičiuojame kiekvienam kupolui individualiai, priklausomai nuo kupolo ploto, skaidrios dalies dydžio, bei papildomų mazgų tokių kaip durys, langai ir t.t. Jei jus domina tokio tipo kupolo įsirengimas, kviečiame susisiekti ir aptarsime detales.

 

Montavimas

 

Kupolo konstrukcija

 

 

  Mėgstate konstruoti ir norėtumėte sutaupyti ? Siūlome susimontuoti kupolą patiems. Metalinės konstrukcijos kupolus nėra itin sudėtinga montuoti. Jei bent kiek nusimanote statyboje, tai nesukels jums didelių iššūkių. Mes pagaminsime jums konstrukciją, paruošime visas tvirtinimo detales bei pagaminsime tentą pagal jūsų pasirinktą išdėstymą, su langais su tentinėmis durimis, ventiliacijomis. Pridėsime montavimo instrukciją. Kilus klausimams patarsime. Šį DIY kupolo komplektą galime pristatyti jūsų nurodytu adresu arba galite patys atvykti atsiimti į Mažeikius. 

 

 

 

 

Gamybos trukmė 

 

   Kupolų gamybos orientaciniai laikai: trukmė ne sezono metu 3-5 savaitės, sezono metu 4-9 savaičių, glamping tipo ir 10+ metrų kupolai, kuriems reikalingi atskiri projektavimo darbai nuo 10 savaičių. Paruoštų ir jau pagamintų kupolų nesandėliuojame, gaminame kiekvieną individualiai. Pagrindinė to priežastis- pasirinkimų laisvė jums. Tai jums leidžia pasirinkti bet kokią rėmo spalvą, tento spalvą, tento išdėstymą, langų, ventiliacijų, durų vietą ir t.t.

 

 

Pirkimo eiga 

 

    Jei žinote kokio kupolo norite, pasirinkimų laukeliuose sužymėkite tai ko jums reikia ir pateikite užsakymą.  Gavę jūsų užsakymą mes susisieksime su jumis aptarti jūsų poreikių ir po pokalbio, parengsime jums pirkimo-pardavimo sutartį bei atsiųsime išankstinę sąskaitą avansui. O jei turite klausimų, susisiekite su mumis ir mes jums patarsime. 

 

Kontaktai

Jei kyla klausimų, lauksime jūsų užklausų nurodytais kontaktais

 

 


 

 
Parašyti atsiliepimą