MEDINIAI IR METALINIAI KUPOLAI, KOKĮ RINKTIS ?

MEDINIAI IR METALINIAI KUPOLAI, KOKĮ RINKTIS ?

Vienas iš dažnesnių klientų klausimų, kuo skiriasi medinės ir metalinės konstrukcijos kupolai. Gal ir jūs negalite apsispręsti, kuris jums yra tinkamesnis ? Pasistengsime šiame straipsnyje palengvinti jūsų sprendimą. Juk renkantis svarbiausia - žinoti, tarp ko renkiesi. Pirmiausia turėtumėte žinoti, kam bus naudojamas kupolas, koks interjeras jums artimesnis širdžiai ir ar jums svarbus kupolo mobilumas. Žinodami atsakymus į šiuos nesudėtingus klausimus, galime pereiti prie esmės

Medinis kupolas
Mediniai kupolai išsiskiria savo sukuriama jaukia ir šilta erdve. Tiek viduje tiek iš išorės jis nepaliks abejingų, kurie vertina natūralumą bei malonią atmosferą. Medinis kupolas gaminamas medinius tašelius jungiant į trikampius, trikampiai junkdamiesi suformuoja penkiakampes ir šešiakampes figūras. Tiek pats jungimo būdas tiek sukurtos naujos formos sukuria išskirtinį vaizdą. Visa kupolo konstrukcija padengiama jūsų išsirinkta spalva, kuri išryškina medžio tekstūrą. Toks kupolas yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie planuoja naudoti kupolą kaip žmonių susibūrimo vietą, pavyzdžiui pavėsinę ar poilsio namelį turistams. Toks kupolas taip pat būtų labai tinkamas foto studijai, pati kupolo konstrukcija jau būtų kaip neįprastas fonas fotosesijai. Žinoma, kupolas galėtų būti ir jūsų švarus šiltnamis, kuriame vazonuose augtų jūsų mėgstami augalai, o jūs čia užsuktumėte pasėdėti ir pasidžiaugti savo privačią oranžeriją.  Jei neplanuojate kupolo dažnai ardyti ir keisti jo stovėjimo vietos, be to, mėgstate medį ir medžio gaminius , medinis kupolas jums bus tinkamas pasirinkimas.
Kupolinė lauko klasėMetaliniai kupolai taip pat neatsilieka savo grožiu ir išskirtinumu. Galbūt jie neprilygta savo jaukumu mediniams kupolams, tačiau turi ir kitų svarbių bei naudingų privalūmų. Metalinis kupolas yra mobilus. Jam visiškai nesvarbu kiek kartų jį ardysite, jis nepraras savo prekinės išvaizdos. Šio kupolo montavimas pakankamai paprastas, tad mažą kupolą galėtų sumontuoti keletas, apie statybas bent šiek tiek nusimanančių žmonių. Metalinės konstrukcijos kupolas yra itin ilgaamžis. Konstrukcija yra cinkuota, atspari drėgmei, korozijai, prastoms oro sąlygoms. Pastačius kupolą, jums neteks skirti laiko jo priežiūrai, užteks tik palaikyti švarą. Metalinis kupolas yra nereiklus pagrindui, jis praktiškai gali stovėti ant bet kokio pagrindo. Susumavus visus šio kupolo privalumus, tai būtų puikus pasirinkimas verslo parodoms, išskirtinė forma patrauktų potencialių klientų dėmesį. Tokio tipo kupolas taip pat galėtų būti sezoninė kavinė ar užkandinė. Žinoma, metalinis kupolas puikus pasirinkimas šiltnamiui, dėl jo ilgaamžiškumo ir atsparumo drėgmei.
   Apibendrinat, viskas priklauso nuo jūsų planuojamos kupolo paskirties. Jei vis dar dvejojate ir nežinote, kurį rinktis, susisiekite ir aptarsime jūsų poreikius. 
Grįžti į tinklaraštį