KUPOLAS, LAUKO KLASĖ

KUPOLAS, LAUKO KLASĖ

Pastaruoju metu lauko klasės kupolai tampa vis populiaresni mokyklose ir darželiuose. Prie šito populiarumo galėjo šiek tiek prisidėti praėjusi pandemija, kai buvo stengiamasi išlaikyti atokesnį kontaktą bei praleisti daugiau laiko gryname ore. Tačiau, kupolai turi kur kas didesnių privalumų finansiškai ir morališkai nei šis.

Pirmiausia, kupolai leidžia mokiniams mokantis išvysti tikrąjį gamtos grožį ir patirti unikalią patirtį. Kupolai dažniausiai statomi gamtos apsuptyje, todėl mokiniai gali mokantis tiesiogiai stebėti gamtą ir suprasti joje vykstančius procesus.

 Antra, kupolinės lauko klasės yra patogus ir funkcionalus pasirinkimas mokykloms. Kupolai yra mažesni ir lengviau įrengiami nei tradiciniai pastatai, todėl jie yra ir pigesni ir greičiau pastatomi. Be to, jie gali būti apšiltinti. Tai užtikrina patogų ir šiltą mokymosi aplinką net ir šaltuoju metų laiku, o vasarą kupolas tiek nėra prišildomas nuo saulės spindulių.

Ir ne ką mažesnis privalumas, tai fantazijos ir vaizduotės sužadinimas. Šios unikalios formos klasės sugeba sukelti įdomių ir netikėtų idėjų, kurios gali padėti mokiniams suprasti ir įgyvendinti savo potencialą. Kupolinės lauko klasės gali pakeisti mokinių požiūrį į mokymąsi, nes jie gali mokytis taip arti gamtos, ją tiesiogiai matyti, kas yra labai stimuliuojantis ir natūralus būdas įsisavinti žinias. Pagalvokite patys, kas labiau sužadintų jūsų vaizduotę ? Keturios, betoninės pastato sienos, ar kupolinė lauko klasė su panoraminiu vaizdu į gamtą ?

Išvados tokios,  jog mokyklose kupolinės lauko klasės išpopuliarėjo, nes jos leidžia mokiniams patirti gamtos grožį ir patirti unikalią patirtį, yra patogus ir funkcionalus pasirinkimas mokykloms, bei leidžia kur kas stipriau išlaisvinti savo kūrybinį potencialą. Tad jei ir jūs galvojate apie kupolinės lauko klasės įsirengimą, kviečiame susisiekti su mumis .

Grįžti į tinklaraštį