Prekės kodas: mkup

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Mediniai kupolai

Medinės konstrukcijos kupolai yra puikus pasirinkimas žmonėms, siekiantiems sukurti išskirtinę, šiltą ir jaukią atmosferą. Jie papuoš jūsų kiemą, o užsukus vidun, nustebsite, kokią jaukią atmosferą sukuria medinė kupolo konstrukcija. Mūsų kupolai yra tvirti ir ilgaamžiai, konstrukcija gaminama iš kokybiškos medienos, padengiame impregnantais, kurie prailgina medienos gyvavimo laiką, o kupolą uždengiame su individualiai pagaminta tentine medžiaga, kuri yra skirta naudoti bet kokiomis oro sąlygomis. Mediniai kupolai puikiai tiks jūsų asmeniniams poreikiams arba pritraukti klientų dėmesį naudojant kupolą komerciniais tikslais.

Užsakymo eiga: jei domitės kupolu, pateikite užklausą, sužymėkite kokios komplektacijos kupolas jus domina, dėkite prekę į krepšelį. Atsidarius krepšelį, spauskite pateikti užklausą. Atsidariusiame lange nurodykite savo kontaktinius duomenis ir pateikite užklausą. Gavę ją susisieksime su jumis ir aptarsime detales. Užklausos teikimas neįpareigoja jūsų pirkti kupolo. Maloniai lauksime.

 Kainos pasirinkimuose nurodytos be PVM. Montavimo darbai priskaičiuoti

€3,05000 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Garantija: 2 metai
Kilmės šalis: Lietuva

Mediniai kupolaiMedinis kupolas

Mediniai kupolai skirti žmonėms, kuriems svarbiausias statinio aspektas yra jaukumas. Medinis kupolas tiek viduje tiek išorėje sukuria jaukią ir šiltą atmosfera. Žinoma, prie to prisideda ir pačio kupolo išskirtinė forma. Šių statinių panaudojimas ypač platus: pavėsinė, kupolinis šiltnamis, poilsio namelis, lauko klasė, foto studija, švenčių salė, kavinė, parduotuvė, kupolas baseinui, kupolas kubilui, pirtis, persirengimo patalpos, kupolas jogai, biuro patalpos ir daugybei kitų paskirčių.  Kupolai pagaminti iš kokybiškos, džiovintos, kalibruotos pušies/eglės medienos. Esant poreikiui galime pagaminti ir iš jūsų norimos medienos rūšies. Konstrukcija yra impregnuojama arba nudažoma dažais. Visą šią kupolo konstrukciją uždengiame su ilgaamžiu pvc tentu. Kupolus pristatome, sumontuojame ir pritvirtiname prie pagrindo. Esant reikalui galime pasirūpinti ir pagrindo paruošimo darbais. Jūsų pagrindinis darbas- turėti aiškią viziją, o visa kita pasirūpinsime mes. Žemiau pateikiame detalesnę informaciją apie kupolų komplektaciją , kiek ir ko geriau pasirinkti ir kokia iš to nauda. Žinoma, pasidalinsime ir patarimais apie kupolus. 

 

 

 

Kainos

Aukščiau pateiktuose pasirinkimuose visos kainos nurodytos be PVM. Kupolų kainos nurodytos su montavimo darbais. Jei norėtumėte sutaupyti ir kupolą susirinkti patys susisiekite su mumis. Papildomai kainuoja: langai, ventiliacijos, durys, šildymas, apšiltinimas, tento spalva jei norėtumėte skaidrios/tonuotos. Jei jums reikalingas komercinis pasiūlymas susisiekite su mumis el. paštu: info@kupoliniainamai.lt ir mes jums jį pateiksime. Arba pateikiteužklausą  ir mes pagal jūsų nurodytus kriterijus pateiksime detalų komercinį pasiūlymą.

 

 

 Kupolo langai Kupolo langasMedinio kupolo langas

 Mediniame kupole galime sumontuoti dviejų tipų langus. Pirmieji būtų langai iš tento. (Kairėje pusėje) Šie langai dažniausiai montuojami metalinės konstrukcijos kupole. Jie yra berėmiai, pagaminti iš tento, atidaromi iš lauko pusės, šonuose turi lipdukus, viršuje  diržą ir užsegėją. Šių langų pagrindiniai pliusai itin sandarūs bei turi apsaugą nuo vabzdžių. Antrieji ( dešinėje pusėje) dažniausiai montuojami mediniuose kupoluose. Jie yra tvarkingo, gražaus dizaino, susilieja su konstrukcija. Turi rėmą, yra atidaromi iš vidaus, turi pakelėjus, bei fiksacijas uždarymui, galimybė nustatyti pasikėlimo aukštį. Sandarūs, iš lauko apdirbti juostomis. Tačiau be galimybės įrengti apsaugą nuo vabzdžių. Dažnas klientų klausimas- kiek reikia dėti langų. Jei remiantis grožiu, kupole gražiausiai dera 2 arba 4 langai. Jie gražiai išsidėsto per visą kupolą tolygiais tarpais. Jei žvelgiant praktiškai -viskas priklauso nuo to, kam bus skirtas kupolas ir kokiu laikotarpiu naudojamas. Esame statę kupolų išvis be langų, esame statę ir su 9 langais mažo diametro kupole. Standartinis patarimas, jei kupolas bus naudojamas kaip pavėsinė, jis bus 5-7metrų skersmens ir juo dažniau naudositės šiltuoju metų laiku, tai jums reiktų dėti 4 langus. Jei dažniau kupolas bus naudojamas rudenį ir pavasarį, pakaks ir keletos langų. Jei norite tiksliau pasitarti, susisiekite su mumis.

 

 

Kupolo ventiliacinės angosKupolo ventiliacinė anga

    Kupolo ventiliacinės angos montuojamos pačiame kupolo viršuje. Gaminamos iš tento, turi apsaugą nuo vabzdžių. Jos turi keletą paskirčių: tai savaiminis vėdinimas kai kupolas yra nenaudojamas ir visi langai ir durys yra uždaromos. Tai aktualu pavasarį ir rudenį kai vyrauja stiprūs temperatūros perkričiai tarp dienos ir nakties meto, tada šios angos išvėdina kupolą ir pristabdo kondensavimąsi. Vasaros metu jos padeda pasišalinti šiltam orui, nes visu šiluma kaupiasi kupolo viršuje. Standartinis klausimas kiek jų naudoti ? Gražiausiai dera 3 arba 5. Puikiai pasiskirsto viršutiniame penkiakampyje. Iš praktinės pusės, jei kupolo neplanuojate šildyti, tai geriausia būtų dėti visas 5.
 
 

 

 

 

 

 

medinio kupolo plastikinės durys

medinio kupolo plastikinės durys Durų tipas

 
 Standartinės durys yra gaminamos iš medžio konstrukcijos ir aptraukiamos su skaidriu arba spalvotu tentu pritaikant prie viso kupolo dangos.  Naudojame kupolo konstrukcijos medieną, bei imprengnuojame ta pačia spalva, kaip ir kupolo konstrukcija Jos nėra sandarios. Jos yra laikino naudojimo durys. Jei jums neaktualus sandarumas, tai tinkamas variantas. Galime į medinį kupolą sumontuoti ir plastikines duris. Jos bus  sandarios, reguliuojamos, užrakinamos raktu. Jos kainuoja papildomai. Kainos nurodytos aukščiau pasirinkimuose. Jos gali būti pilnai skaidrios, puse skaidraus arba visiškai neskaidrios. Spalvų pasirinkimas: balta, ruda, antracito.  Jei norite patys montuotis išskirtines duris, galime jums suformuoti tik durų angą ir ją apdirbti su tentu. Staktą suformuosime pagal jūsų pateiktus matmenis. 

 

 

 

 

 

tento spalvų paletė

 Kupolo danga

     Kupolai uždengiami tvirta, ilgaamže tentine danga. Tentas atsparus saulės spinduliams, turi UV apsaugą, su laiku nepageltonuoja, nesuaižėja. Tai kokybiškas gaminys skirtas tarnauti lauko sąlygomis. Kupolo dangą galite rinktis iš trijų variantų: skaidrus, tonuotas ir nepermatomas. Skaidrus tentas yra skaidrus it stiklas. Per jį viskas puikiai matosi. Neskaidrus tentas yra nepermatomas, itin tvirtas, turi armavimo sluoksnį, kuris neleidžią tentui išsitampyti ir taip jį dar labiau sutvirtina. Yra galimybė rinktis skirtingas spalvas. Tonuotas tentas taip pat atrodo it stiklas, viskas puikiai per jį matosi. Su tonuotu tentu kupolas atrodo itin solidžiai ir elegantiškai. Perkant kupolą, galite pasirinkti kiek kupolo sudarys skaidri danga, kiek neskaidri, kokia bus neskaidrios dalies spalva. Visi šie pasirinkimai papildomai nekainuoja išskyrus tonuotą dangą. Už ją bus taikomas papildomas mokestis.

Renkantis kupolo tento išdėstymą, svarbu atkreipti dėmesį į vietą, kurioje jis stovės ir naudojimo laiką. Jei bus visiškai skaidrus kupolas, dažniausiai naudosite šiltuoju metų laiku, pasistatysite saulėtoje vietoje, tai vasarą viduje bus itin karšta. Šią problemą išsprendžia vėsinimo sistema, neskaidraus tento naudojimas, arba išrenkama vieta pavėsyje. Jei kupolą naudosite dažniausiai vėsiu metų laiku, tai visiškai skaidrus tentas bus privalumas, viduje bus šilčiau nei lauke.  Platesnę informaciją kaip išsirinkti tento išdėstymą rasite prie straipnių arba susisiekite su mumis ir įvertinę jūsų poreikius pasiūlysime tinkamiausią variantą.

 

Kupolo konstrukcijos spalva

Kupolo konstrukcijos spalva

Gamyboje naudojami kokybiški Tikkurila impregnantai, kurie saugo medieną nuo skilinėjimo ir sluoksniavimosi. Neleidžia įsiskverbti vandeniui ir drėgmei. Sudaro itin patvarią dangą, nes giliai įsigeria į medieną ir sutvirtina paviršių. Užpildo bei užsandarina mikroskopinius trūkius ir taip pailgina medienos naudojimo trukmę. Didesnis atsparumas įbrėžimams ir dilimui. Dviguba apsauga nuo UV spindulių – sinergiškai veikiantys du UV spindulių filtrai užtikrina ypač didelį atsparumą kenksmingam UV spindulių poveikiui. Nekintanti ir vienoda spalva. Padidinta apsauga nuo kreidėjimo ir skilinėjimo. Išsirinkite sau patraukliausią spalvą ir mėgaukitės grožiu.

 

 

 

 

 

 

 

Šiltinimas, šildymas, apdaila

 

Apšiltintas kupolasKupolas su tekstilės sluoksniu

 Norėtumėte prailginti kupolo naudojimosi laiką ? Galime pasiūlyti sprendimą ! Kupolo apšiltinimas termoizoliacine medžiaga. Ši termo membrana vasaros metu atspindi saulės šviesą ir neleidžia kupolui prišilti, o vėsiuoju metų laiku padeda ilgiau išlaikyti šilumą viduje. Medžiaga pagaminta iš daugybės aliuminio folijos ir paralono sluoksnių. Medžiaga kokybiška ir ilgaamžė.  Jei nepatinka folijos sienos kupolo interjere, šiltinimo medžiagą galime uždengti tekstilės sluoksniu. Tekstilė siuvama kiekvienam kupolui individualiai. Apdirbami visi mazgai : skaidri vieta, langai, durys. Tekstilės sluoksnis suteikia kupolo interjerui jaukumo. Be to, sumažina akustika kupolo viduje. Taip pat galime sumontuoti šilumos siurblį oras-oras. Su juo galėsite žiemos metu šildyti kupolą, o vasaros metu jį vėsinti. Šiltinimo, šildymo įrangos montavimo ir tekstilės sluoksnio kainas skaičiuojame kiekvienam kupolui individualiai, priklausomai nuo kupolo ploto, skaidrios dalies dydžio, bei papildomų mazgų tokių kaip durys, langai ir t.t. Jei jus domina tokio tipo kupolo įsirengimas, kviečiame susisiekti ir aptarsime detales.

 

Pirkimo eiga 

 Jei domitės kupolu, pateikite užklausą, sužymėkite kokios komplektacijos kupolas jus domina, dėkite prekę į krepšelį. Atsidarius krepšelį, spauskite pateikti užklausą, atsidariusiame lange nurodykite savo kontaktinius duomenis ir pateikite užklausą. Užklausos pateikimas jūsų neįpareigoja įsigyti kupolo. Užklausos teikimo metu nereikalingas apmokėjimas, jis atliekamas po aptarimo ir sutarties pasirašymo. Tai tiesiog detali užklausos forma. Gavę jūsų užklausą mes susisieksime su jumis aptarti jūsų poreikių ir po pokalbio, parengsime jums pirkimo-pardavimo sutartį bei atsiųsime išankstinę sąskaitą avansui. O jei turite klausimų, susisiekite su mumis ir mes pasistenksime i juos atsakyti.

 

Kontaktai

Jei kyla klausimų, lauksime jūsų užklausų nurodytais kontaktais

 

 


 

 
Geros kainos, malonus aptarnavimas
Parašyti atsiliepimą